اتاق فرار رازسناریو بازی

امین فتحی، یکی از معتبرترین و شناخته شده‌ترین نام‌های دهه‌‌ی شصت در تهران است. برخی او را به عنوان بهترین وکیل مدافع ایران می‌دانند چرا که در طی سال‌ها، موفق به تبرئه‌ی افراد بی‌گناه بسیاری شده است. برخی دیگر او را به خاطر آوازه‌اش در شطرنج و مقامش در مسابقات جهانی این رشته می‌شناسند.
هفتم فروردین ۱۳۸۷
از این تاریخ، دیگر هیچ کدام از اعضای خانواده‌ی فتحی جز امید (پسر پانزده ساله‌ امین فتحی) دیده نشدند. مدت‌ها حرف و گمانه‌زنی در مورد سرنوشت امین فتحی و خانواده‌اش ادامه داشت تا این که پسر او خبر از مهاجرت پدرش به خارج از ایران داد. اما مهاجرت به کدام کشور؟
هیچ گاه مشخص نشد...
سیزدهم مرداد سال ۱۳۹۳
در کمال تعجب، امید، پسر خانواده‌ی فتحی به علت بروز مشکلات روانی و ابتلا به جنون، در یک آسایگشاه روانی بستری می‌شود. این روز‌ها خبر بستری شدن امید فتحی در تیمارستان، تیتر اول روزنامه‌ها و اخبار است.
هفتم فروردین سال ۱۳۹۸
امید فتحی که چند سالی است در آسایشگاه روانی به سر می‌برد، دست به خودکشی می‌زند.
همراه با جسد او یک نامه و یک کلید قدیمی یافت می‌شود. تنها جمله‌ای کوتاه و یک آدرس در نامه نوشته شده است:
پدر من کسی نیست که همه فکر می‌کنند!
...
بررسی‌ها نشان می‌دهد که آدرس مربوط به خانه‌ی خانواده‌ی فتحی است که سال‌ها خالی از سکونت بوده است.
آبان سال ۱۳۹۸
برزو اختیاری، یکی از معروف‌ترین خبرنگاران کشور، مامور به کشف راز خانواده‌ی فتحی می‌‌شود. اختیاری در جریان ورود به خانه‌ی فتحی‌ها به معماها و موانع زیادی برمی‌خورد. موانعی که گاهی بسیار مرموز و حتی ترسناکند!
شما و گروهتان افرادی هستید که در زمینه‌ی علوم ماورا الطبیعه فعالیت دارید. ارتباط با ارواح، حرکت و جابجایی در بعد زمان و بعد مکان از جمله توانایی‌های ماورائی تیم شما است.
برزو اختیاری از شما برای ورود به خانه‌ی متروکه‌ی فتحی‌ها و کشف‌ راز این خانواده کمک می‌گیرد...

اطلاعات تماس

ساعت پاسخگویی تلفنی هر روز از ۹:۰۰ تا ۲۴:۰۰
شماره تماس پشتیبانی: ۰۹۳۰۵۳۹۰۵۶۲ ، ۰۲۱۷۷۷۲۸۰۹۴
 آدرس: تهران، تهرانپارس، بزرگراه رسالت (شهید سلیمانی)، بین حجربن‌عدی و رشید، روبروی شیرینی سالوت، پلاک ۲۱۱، تک زنگ بالا، طبقه منفی یک.

درباره‌ راز
راز یک اتاق فرار جذاب در ژانر دلهره و ترس است. در این بازی شما وارد یک سناریوی کامل با دکوری خیره کننده می‌شوید. هدف شما کشف راز خانواده‌ی فتحی برای برزو اختیاری، یکی از معروف‌ترین خبرنگاران ایران است.
شما باید در مدت زمانی محدود، به همراه تیم خود با دنبال کردن سرنخ‌ها، حل معماها و عبور از چالش‌های بازی، سرنوشت هر یک از اعضای خانواده‌ی فتحی را کشف کنید.
در اتاق فرار راز، شما به عنوان نقش اول یک فیلم رازآلود و ترسناک بازی خواهید کرد و تجربه‌ای هیجان‌انگیز و منحصر به فرد خواهید داشت.

برای مشاهده‌ی آدرس دقیق " اتاق فرار راز "بر روی برنامه‌ی مسیریابی مورد نظر خود کلیک کنید

waze

waze

google map

google map

balad

Balad

اردبیل


زندان مرگ

تشنه خون

تهران


راز

تنهایی

نفوذ

میراث پارس

اسکیپ رومیست